YHTEYSTIEDOT

LIPUNMYYNTI JA VARAUKSET

Myyntipalvelu palvelee puhelimitse ja sähköpostitse:
ma-pe klo 11-18
p. 0400 282484
teatteri@rovaniementeatteri.fi
 
Lappia-talon lippukauppa palvelee aulatiloissa:
ma-la klo 11-18 ja tuntia ennen esitystä. 
 
Verkkokauppa avoinna 24/7:
www.netticket.fi/rovaniemen-teatteri

TEATTERIKAUPPA

Teatterikauppa palvelee aulatiloissa
ma-la klo 11-18
p. 040 6386 433

POIKKEUKSELLISET AUKIOLOAJAT

Tiistaina 14.12. lipunmyynti ja teatterikauppa palvelevat poikkeuksellisesti klo 11-14. 

OSOITTEET

Posti- ja käyntiosoite

Lappia-talo/Lapin Alueteatteriyhdistys ry
Jorma Eton tie 8 A
96100 Rovaniemi

Laskutusosoitteet

Verkkolaskuosoite: 003715084913
Välittäjän tunnus: OKOYFIHH

Paperilaskujen osoite, jonka pitää olla näkyvillä myös laskussa: 
Lapin Alueteatteriyhdistys ry
PL 38927
01051 LASKUT

Y-tunnus: 1508491-3

OTA YHTEYTTÄ

Haastattelupyynnöt, markkinointi ja viestintä
Markkinointipäällikkö Susanne Sokero, susanne.sokero@rovaniementeatteri.fi, 040 768 6672

Kiertue, koulutukset ja työpajat
 
Yleisötyöntekijä Henna Linné, henna.linne@rovaniementeatteri.fi, 0400 893 329

Lappia-talon tilojen vuokraus
Myyntipäällikkö Maria Mänty, lappiatalo@rovaniementeatteri.fi, 040 154 5205

Myynti ja vierailuesitykset
Myyntipäällikkö Maria Mänty, maria.manty@rovaniementeatteri.fi, 040 1545 205

Puvusto
Puvustonhoitaja Suvi-Tuulia Meskus, suvi-tuulia.meskus@rovaniementeatteri.fi, 0400 282 489
Huom! Teatteri ei vuokraa pukuja.

Ravintola
Ravintolapäällikkö Kimmo Osma, kimmo.osma@rovaniementeatteri.fi, 040 5589 848
Huom! Varausasioissa ota yhteys myyntipalveluun. 

Tekniikka
Tekninen päällikkö Juha Tuisku, juha.tuisku@rovaniementeatteri.fi, 0400 974 702

Toiminnanjohtaja
Sari Alatalo, sari.alatalo@rovaniementeatteri.fi, 0400 282 483

Taiteellinen johtaja
Miika Muranen, miika.muranen@rovaniementeatteri.fi, 040 662 1816

 

X

Evästeet

Käytämme evästeitä sivujemme toimivuuden parantamiseen sekä analytiikkatarkoituksiin. Jatkamalla sivun käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää evästeselosteestamme.